Čistenie kanalizačných a odpadových rúr v Modre a okolí

Pokiaľ vašu domácnosť trápi znečistené, prípadne upchaté potrubie, služba krtkovanie Modra vám dokáže pomôcť s vaším problémom. Okrem Modry sa zameriavajú aj na jej neďaleké okolie, takže v prípade, že žijete v Modre alebo jej okolí a zastihnú vás starosti s odpadovými, či kanalizačnými rúrami, neváhajte ich kontaktovať. Vrátane krtkovania do ponuky služieb, akým sa venujú patrí aj kontrolné sledovanie kanalizácie (monitoring), trasovanie rúrovodu, frézovanie kanalizačných rúr, čistenie pomocou tlakového alebo elektrického prístroja, sanácia odpadových potrubí, služby inštalatéra a opravy v prípade vzniku škody. Jednou z najväčších predností tejto spoločnosti je to, že fungujú nonstop, takže im môžete kedykoľvek zavolať, nezáleží či ide o víkend, sviatok, deň alebo noc, k dispozícií sú neustále.

Čistenie kuchynského drezu

Medzi ďalšie benefity, ktorými sa firma pýši patrí pôsobenie množstvo rokov na trhu, prístup odborníkov s hojnými skúsenosťami a používanie inovatívnych metód i prístrojov. Keď vás zaujíma, čo presne zahŕňajú konkrétne služby uviesť môžeme niekoľko príkladov:

Kanalizačné a odpadové potrubia

  • Služba čistenia kanalizácie prostredníctvom veľkého tlaku – ide o prečistenie odpadových rúr pomocou špeciálneho čerpadla na vodu, ktoré funguje vďaka motorčeku a hadice, vyvíjajúcej veľmi mocný tlak. Na konci hadice sa nachádza silná tryska, ktorá dokáže vďaka veľkej dĺžke hadice prečistiť aj ďaleké priestory. Pozitívom tejto metódy je najmä to, že sa ňou dajú takmer ihneď odstrániť pre vysoký tlak aj ťažké usadeniny bez rizika vzniku škody v potrubí.
  • Služba čistenia pomocou elektrického prístroja (krtkovanie) – tento spôsob sa využíva hlavne v bytových domoch s využitím elektrického motorového prístroja, na ktorom sú pohyblivé špirály zo železa. Prístroj dokáže vyčistiť aj obzvlášť stiesnené priestory a to bez toho, aby nejakým spôsobom škodil planéte, ide teda o ekologickú metódu.
  • Služba vykonávania monitoringu a trasovania – ide o pravidelné a prevenčné sledovanie, analyzovanie a hodnotenie stavu potrubia, ktoré sa realizuje pomocou kamery. Vďaka regulárnemu kontrolovaniu viete predísť kazom alebo odokryť skryté problémy, ktoré by ste si bez kamery inak nevšimli a mohli by prerásť do oveľa väčších nepríjemností.