Gélové nechty sama sebe

Čo by ste povedali na to, že si viete doma sami spraviť gélové nechty? Samé sebe? Bez dlhého sedenia v salóne a presne podľa seba? U nás na našom eshope nájdete všetko potrebné pre gélové nechty z Košic. V ponuke nájdete gély vhodné do UV alebo do LED lampy, či gély vhodné do lampy kombinovanej UV/LED. S našimi stavebnými gélmi vymodelujete nechty podľa vašich predstáv. Či už sú to jednofázové alebo kamuflážne gély, každý z vás si u nás nájde to, čo mu bude vyhovovať a bude sa vám s tým pracovať perfektne. Vrchné gély, či gél laky – najznámejší a najkupovanejší Quick finish vám dodajú nádherné zakončenie, krásny finiš a dokončia tak vaše výtvory.

domáca manikúra

Vybrať si viete z množstva farieb gélov, keďže naša ponuka sa pohybuje pri 800 rôznych kusoch. Či už ostanete verní červenej klasike alebo využijete odtiene extravagantnejšieho typu z rady neon, platinum, extreme cover, diamond, epic, summer line alebo gold. Snažili sme sa farebnú paletku farieb prispôsobiť tak, aby si u nás vybral naozaj každý to, čo sa mu páči. Pokiaľ vám robí problém práca s gélom, neváhajte a skúste gél laky. Pohodlná jednoduchá manipulácia s gél lakmi za výhodnú cenu. Čo viac si priať, že? V ponuke máme viac ako 240 gél lakov rôznych farieb.

upravené nechty doma

UV gély, a všeobecne povedané gélové nechty vám nahradia to, čo s vašimi prírodnými nechtami mať nemôžete. Príliš krátke? Príliš ohryzené? Nevadí. So stavebným gélom si vymodelujete nové nechtíky raz dva a zvyšok už len doladíte podľa svojho vkusu. Na našom eshope nájdete mnoho pomôcok, ktoré pre tvorbu gélových nechtov máme pre vás na jednom mieste. Stačí si už len vybrať, objednať a tešiť sa z nadupaného balíka, ktorý vám príde čoskoro domov. Ruky a nechty či chceme, či nie, si všíma každý človek pri stretnutí s novou osobou. Ruky tomu druhému povedia o vás viac, než si myslíte. Preto je dôležité nezabúdať na správnu starostlivosť a dbať na pestovaný vzhľad vašich rúk.