S Benergo k lepšiemu životu

Najmä pri práci sedavého typu sa skôr či neskôr môžete stretnúť s bolesťami chrbta, niekedy kvôli nesprávnemu sedeniu, no aj kvôli statickej polohe, ktorá telu z dlhodobého hľadiska neprospieva. Riešením sú často zdĺhavé a nepríjemné vyšetrenia u lekára či rehabilitácie, ktoré určite neprispievajú k pohode a dobrého psychickému zdraviu. Práca je určite potrebná a nedá sa občas vyhnúť stereotypu, no tejto situácii a najmä zdravotným nepríjemnostiam sa dá predchádzať vopred – napr. klinový vankúš Benergo je ergonomicky navrhnutý na správnu polohu tela pri sedení a to z dôvodu šikmej polohy – vyrovnanie tela sa dosiahne naklonením panvy dopredu, horná časť tela zostúpi dozadu.

BOLESŤ chrbta

Vankúš má ideálnu tvrdosť – dostatočnú, aby chránil, bez toho, aby vás obťažoval a správne polohovanie je úplný zázrak. Materiál z recyklovanej peny je dostatočne priľnavý a elastický, takže kopíruje vašu postavu a vankúš sadne ako uliaty. Tento jednoduchý princíp sa aplikuje ľahko a zaručí vám aj ochranu platničiek a eliminuje nesprávne návyky. Vankúš je vyrobený z kvalitného materiálu, pričom je možné čistiť vonkajšiu obliečku a aplikovať znovu. Životnosť 5 – 10 rokov posúva vankúš na investíciu, ktorá sa oplatí do budúcnosti, nehovoriac o tom, že do zdravia sa vždy oplatí investovať.

sedenie pri PC

Tento vankúš získate za cenu 21,90 eur – zdravie, kvalita, komfort. Čo viac si priať? Môžete využiť aj zľavu – 3 vankúše za cenu 59eur – aj posielanie je expresné, pretože nám záleží na vašom zdraví a pohodlí. Vankúš využijete všade – v práci, no aj doma, pri bežnom používaní počítača, kedy je nutné sústredenie a čas. Chráňte si svoje zdravie už dnes a vaše telo aj myseľ sa vám čoskoro poďakuje. V prípade záujmu vám radi ponúkneme aj ďalšie produkty na našom webe, kde si môžete vybrať z našej pestrej ponuky a samozrejme vám aj poradíme s výberom.