Vyvolávanie fotiek je späť!

Vyvolanie fotiek https://www.fotkyzababku.sk je skvelý spôsob, ako si pripomenúť klasické zachytávanie spomienok ešte spred doby, kedy spoločnosť ovládli digitálne technológie a smartfóny. Iste, moderné vymoženosti majú svoje výhody, ale určite oceníte ten nezameniteľný pocit nostalgie, keď otvoríte fotoalbum so starými fotkami z detstva alebo mladosti. Fotky za babku vám ponúkajú možnosť tieto pocity zažiť opäť vďaka profesionálnej tlači a vyvolávaniu fotografií. Hlavnou výhodou tlačených fotiek je to, že sa nedajú len tak ľahko stratiť, vymazať z elektronického zariadenia, alebo jednoducho zmiznúť pri akejkoľvek technickej závade. Tlačené fotky jednoducho uchováte vo fotoalbume, a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť bez obáv z toho, či by sa v starom telefóne alebo zariadení ešte nachádzali.

Fotografovanie.

Vďaka Fotkám za babku môžete mať svoje fotky vytlačené na kvalitný fotopapier prostredníctvom najnovších technológií a postupov. V rámci kvality si môžete vybrať z dvoch možností. K dispozícii je kvalita Štandard a kvalita Premium. Kvalita Štandard ponúka tlač fotografií vo formátoch 9×13 cm, 10×15 cm, 13×18 cm, 15×20 cm, 20×30 cm alebo 30×42 cm, pričom cena začína už od 0,15 centov/kus, V prípade najväčšieho formátu zaplatíte za jednu fotku 3,69€. Táto kvalita garantuje váhu papiera 200-230 g/m2 a taktiež vysokú farebnosť, či výhodnú cenu.

Vyvolané fotky.

Kvalita Premium má okrem rovnakých formátov ako kvalita Standard k dispozícii aj rozmery ako napríklad 40×60 cm, 60×60 cm, 80×80 cm, či dokonca až 100×100 cm. Ceny jednotlivých rozmerov sa pohybujú od 0,24 centov/kus (v prípade zvýhodnenej ponuky) do 39,99€/kus (v prípade najväčšieho rozmeru 100×100 cm). Kvalita Premium zaisťuje tlač fotiek s farbou Ultrachrome HD, vďaka ktorej budú farebné odtiene živšie a s vyšším kontrastom. Ak zakúpite väčšie množstvo fotiek, môže vám byť poskytnutá zľava a vtedy budete mať fotky vytlačené nie len kvalite, ale aj za najnižšiu možnú cenu. Fotky vám budú zaslané do 3 pracovných dní od nahratia, respektíve od vytvorenia platnej objednávky, vyplnenia potrebných dát a prijatia platby.