Buď vždy připravený na hodinu

Dobrý večer ako sa máte priatelia ja celkom dobre len mám dosť práce mám dve škôlky kde učím malé deti 4 až 5 ročné a plus doučujem nemecký a anglický jazyk online znevýhodnených žiakov ZŠ dvakrát do týždňa troch žiakov možno to poznáte je to veľká výhoda kto má problémy čo sa týka učenia poruchy učenia. Ak by niekto potreboval doučovanie som tu pre vás . Doučovanie prebieha hravou metódou prispôsobím každému jedincovi. Nikto by nemal byť zúfalí každému sa dá pomôcť nikto nie je hlúpy každý každému by mal pomáhať nikto nepadol múdry z neba ako povedal raz jeden vedec ,učiteľ národa Lenin UČIŤ sa Učiť sa síce keď je toho až až tak hovoríme k tomu učenie mučenie ale dá sa všetko zvládnuť. Toho voľná bolo nateraz málo ale zase o dve týždne máme predĺžení víkend 17.11 Takzvanú Nežnú revolúciu trochu si oddýchneme a potom budeme zaneprázdnený ešte pár týždňov a potom budú veľké predvianočné nákupy síce už mám nejakých pár vecí.

domáce úlohy

Ja učím doučujem všetky predmety pre Základné školy ak by niekto chcel treba sa ozvať nie toto je to len informácia. Len čo človek je pracovné vyťažený málo vám ostane čas sa najesť ale dá sa dnes varila kelový prívarok volské oko kto ľúbi ja to mám rada raz za čas niekedy mám pocit som ako motorová myš určite aj vy máte toho cez týždeň veľmi veľa. Ja aj keď píšem tu články tak musím mať zapnuté TV a počúvať potrebujem aj určitý relax pri tom čo sa týka relácii Nákupné maniačky a Bez servítky si nenechám ujsť aj keď nie kedy bez zvuku smiech. Človek musí náplne obrátky zapojiť mozgové zavitý ja aby som dokázala pracovať v kuse kupujem si vitamín na podporu pamäti je dobre si dať aj vitamín B aj iné ale nepreháňam to. Ja si myslím že som taká spriaznená duša lebo rada pomáham keď môžem ale odtiaľ po tadiaľ.

škola hrou

Mňa obdivujú známy že to zvládam je to veru náročne povolenie učiteľka na plný úväzok aj keď ja to mám rozdelené na viac prác ale mám dni že pracujem celý deň lebo ja cestujem autobusmi nie som šofér nebaví ma to ani auto nemám má priateľ stačí nie. Zajtra mám síce voľno doobeda ale aj tak ma čaká nejaká tá práca umyť okná na byte, nákup, pošta a potom prípravy na doučovanie a písať články. Ťažké do večera toho je dosť riadny frmol ja aj každú nedeľu čiže cez víkend doučujem hodinu ale. Zajtra po 17 si zacvičím trochu sa človek uvoľní lebo asi by naozaj zdrevenel ako drevo smiech už som takmer na konci ešte pár riadkov aký ste mali deň ja celkom v pohode ale veľmi veľa práce o pol hodinu pôjdem konečne relaxovať už sa teším budem si ešte volať teším sa na priateľa. Dnes bol celom teplý deň aj slniečko svietilo ale poobede sa zamračilo len bol pocit chladu aj napriek 15 stupňov fúkal silný vietor.