Tantra na Slovensku

Tantra Trenčín je jednou z možností, ktorá je dostupná k vyhľadaniu na Privatportal.sk. Tento portál je veľmi vyhľadávaný a navštevovaný po celom Slovensku a radí sa k najväčším a najpopulárnejším portálom na celom Slovensku. Na tomto portáli môžete nájsť široké spektrum ponúkaných erotických služieb. Už sa viac nemusíte obávať, že vaše predstavy a sny ostanú navždy len fiktívnymi, nesplnenými prianiami. Stačí len jednoduchých zopár klikov a môžete sa tešiť vysnívanému erotickému dobrodružstvu ešte dnes. Samotné tantrické masáže sú obľúbeným typom masáží, ktorý ponúka niečo jedinečné, čo u žiadnej inej masáže nenájdete.

masáž

Respektíve, aby sme boli presní, tantrické masáže v sebe spájajú tie najlepšie časti zo všetkých typov doteraz známych masáží. Pochádzajú zo starovekej Indie a ako každé východné učenie aj táto filozofia disponuje meditačným charakterom. Vyznávači a prívrženci tantrizmu rozumejú filozofii čakier, pretože tieto energetické centrá sú niečím, bez čoho by žiaden človek nemohol plnohodnotne fungovať. Hlavnými funkciami týchto centier je prijímanie, premieňanie a rozvádzanie energie a to do všetkých častí tela. To, o aký typ energie sa bude jednať, záleží na prostredí v ktorom sa vyskytujeme.

žena

Negatívne prostredie nás nikdy nedokáže obohatiť o pozitívne zážitky a nálady, práve naopak, z energie negatívneho prostredia, ktoré by nás obklopovalo dlhodobo, môže veľmi jednoducho dôjsť k blokácii čakier. Pozitívne prostredie nás naopak dokáže veľmi rýchlo strhnúť so sebou, pretože pozitívne nálady a energia sú veľmi nákazlivé v dobrom slova zmysle. Týchto energetických centier je celkom sedem, avšak to hovoríme len o tých základných, do ktorých sa zoskupujú všetky ostatné vedľajšie čakrálne cesty. Týchto ciest môže byť hrubým odhadom od 70000 do 320000. Náš život ovplyvňujú viac ako by sme si boli schopní pripustiť.