Džínsy BIG STAR? Zabudnite na retro !

Výraz retro jeans sa v módnom biznise väčšinou viaže k obnoveniu starších módnych štýlov, respektíve ich súčasnej aktualizácii. Móda má v sebe úžasnú schopnosť návratnosti a tak to, čo je v súčasnosti nemoderné, o pár rokov sa môže vrátiť v mierne pozmenenej verzii – s označením ako “nového”, podmanivého štýlu. Aj jeansy nájdete pod nálepkou retro – ale tiež treba povedať, že jeansy budú v spoločnosti vždy. Džínsovina je natoľko využiteľný materiál, že si svoje miesto nájde v módnom priemysle. Oblečenie prítomné v odevníctve od 19. storočia s rozsiahlejším uplatnením od polovice uplynulého 20. storočia je aj dnes dostupné pre všetkých – v luxusnejších verziách, aj ako konzumná záležitosť.

pohodlné džínsy

Džínsy milujú mladí ľudia, študenti aj vo voľnom čase, lebo tento typ odevu symbolizuje nenútenosť. Ženy oceňujú ich možnosť kreovať nové variácie podľa aktuálnej nálady – športovo založené, elegantné, konzervatívne, ale aj spontánne povahy si vždy nájdu svojej pre mužov je džínsovina výborným materiálom. Neexistuje oblečenie, ktoré by sa k džínsovine nehodilo. Klasikou sú nohavice rozličných strihov, sukne, bundy, saká, šaty a k nim vhodne doplnené doplnky s ohľadom na váš štýl. Strihy skinny jeans vymodelujú štíhlu postavu a upozornia na príťažlivé boky a stehná. Slim jeansy si vyberte, ak máte dokonalú siluetu, ktorá nepotrebuje ďalšie vylepšenia, iba ukázať okolie sebaistotu a príťažlivosť v jednom.

štýlové džínsy

Legíny používané na šport sú tiež vyrábané aj z džínsoviny a je to len dôkaz toho, že neexistuje oblasť, v ktorej by džínsy nefigurovali. Dámy s ležérnym štýlom či postojom k módnym výstrelkom majú rady voľné – široké džínsy. Budúce mamičky alebo krátko po pôrode privítajú pohodlnosť a elastickosť mom jeans. Aj push up džínsy výrazne dvíhajú sebavedomie – ušité na zdokonalenie vašej figúry a doladenie atraktívneho looku. Tajomstvo spočíva len v tom, že si treba zvážiť výber – či už chcete byť v spoločnosti neprehliadnuteľná alebo vám ide o vlastné pohodlie, či už sa rozhodujete podľa počasia, nálady alebo vašou stratégiou je zakryť možné deficity postavy, v eshope BIG STAR vám radi navrhneme optimálne možnosti.