Erotická senzuálna masáž

Erotická tantra masáž je špecifický druh masáže, ktorý sa realizuje bez akéhokoľvek odevu. Áno, masérka aj klient sú úplne nahí. Tatra má svoj pôvod už v starovekých kultúrach, no veľký boom zažíva práve v dnešnej dobe, a to najmä u mužskej časti populácie. Je to jedinečná cesta ako vypnúť svoje telo i myseľ, zabudnúť na každodenné problémy, starosti a stres. Doprajte si aj vy exkluzívny erotický zážitok a vyskúšajte silu tantry na vlastnej koži.

masážne oleje

Salón Tantra Diamond sa nachádza na Ventúrskej ulici v Bratislave a poskytuje kvalitné a profesionálne služby v príjemnom a čistom prostredí. V salóne vás privíta tím školeného personálu, najmä šikovné masérky, ktoré sa rady pohrajú s vašim telom a poskytnú vám zaslúžený relax. Kompletnú ponuku erotických masáží aj s podrobnými popismi a cenami nájdete na internetových stránkach štúdia.

Tantra rituál začína úvodnou relaxačnou sprchou a následne pokračuje rozhovorom klienta a masérky. Je to príležitosť na nadviazanie bližšieho kontaktu, vzájomnú výmenu energie a v neposlednom rade aj dôvery. Práve tá je v celom procese veľmi dôležitá. Samotná masáž sa vykonáva s pomocou voňavých masážnych olejov a príjemným zvukom relaxačnej hudby v pozadí. Masérka i klient sú nahí a masérka prechádza svojimi dotykmi každú časť masírovaného tela, vrátane intímnych oblastí, ktoré sú mimoriadne citlivé.

tantra erotická masáž

Tantra poriadne preverí vašu schopnosť ovládať sa a udržať svoju vášeň a túžbu na uzde. V závere je opäť priestor na relaxačnú masáž, aby sa z tela dostali zvyšky oleja a odplavila sa všetka negatívna energia. Čerešničkou na torte je relaxačná meditácia pri šálke bylinkového čaju, pri ktorej máte priestor spracovať celý zážitok a byť len sám so sebou a svojimi myšlienkami. Klasická tantra, body tantra či párová erotická masáž? Výber je len na vás. Vytvorte si rezerváciu ešte dnes telefonicky, alebo prostredníctvom online formulára. Šikovné masérky v Tantra Diamond sa už veľmi tešia aj na vašu budúcu návštevu.