PP vrecká sú praktické a veľmi odolné

Batožina sa s nami presúva všade tam, kam sa pohneme aj my. Nosíme si v nej to najpotrebnejšie, veci dennej potreby, hygienické prostriedky, oblečenie, doklady a podobne. Uložiť ich čo najprehľadnejšie a prakticky je výzva, s ktorou sa však netreba trápiť, lebo dnes máme k dispozícii mnoho pomocníkov, na ktorých sa môžeme spoľahnúť. Takým môžeme nazvať aj PP vrecká so samolepiacou chlopňou.

Druhov plastových vreciek je neúrekom

Mať poriadok vo veciach a prehľad v tom, čo sa medzi nimi nachádza, nechceme iba pri cestovaní, ale v domácnosti, aby nám nič nezavadzalo alebo aby sa suroviny či menšie predmety nestrácali a nerozsýpali. Na to platí iba jedno: praktické uskladnenie, napríklad uloženie do polypropylénových vreciek, ktoré majú uzatváranie samolepiacou chlopňou. V nich bude každý druh tovaru či surovín uložený spoľahlivo, s možnosťou vidieť, čo sa v nich nachádza, keďže materiál je priesvitný.

Chlopňa vrecko uzatvorí a zalepí, a to tak dôkladne, že von sa nedostane ani zrnko a dnu takisto. Priesvitný plast však nie je veľmi vhodný na posielanie poštou, ale ako pomôcka na zbalenie hygienických potrieb v čase cestovania alebo potravín v domácnostiach je skvelý. Veľkosť vreciek je viacero, od najmenších rozmerov až po formát A4. Druhým variantom je vrecko so vzduchovými otvormi a hrúbky 40 mikrometrov. Samolepiaca chlopňa je vhodná na opakované použitie pp sáčky a otvory slúžia na vytlačenie prebytočného vzduchu zvnútra vrecka.

Vo vrecku môže skončiť aj toto...

PP je však odolný a udrží aj textil menších rozmerov či tlačoviny, ale aj súčiastky či kozmetiku a podobne. Rýchla identifikácia obsahu je nenahraditeľná, ušetrí totiž kopu času, ak by sme mali veci uložené v nepriehľadnom vrecku a každé by sme boli nútení otvárať a nakúkať dnu, čo je v ňom skryté. Okrem viacero veľkostí majú zákazníci možnosť voľby balení so 100 a 1000 kusmi vreciek. Všetky sú v skladoch a k zákazníkovi putujú okamžite po odoslaní objednávky. Praktickosť a maximálnu využiteľnosť však už musíme vyskúšať sami ich častým používaním.