pripravte sa na Vianoce ešte dnes

Aj keď je ešte len leto pred dverami a všetci sa tešíme a myslíme na letné dovolenky, nie je na škodu, takto v predstihu myslieť už aj na Vianoce, aspoň čo sa týka vašej firmy. Každoročne určite dávate nejakú pozornosť svojím zamestnancom alebo vašim klientom? Tento malý reklamný predmet Promodarceky vás nemusí stáť veľa, ale ak je správne vybraný pre vašu kategóriu zákazníkov, alebo pre vašich zamestnancov, napriek tomu spraví veľkú vec. Poteší a zahreje pri duši. A o tom predsa Vianoce aj sú. Niekedy nebol výber firemných predmetov zúžený na perá, prepisovačky, alebo nejaké závažie a nepripisovala sa im taká dôležitosť.

darček

Teraz tomu už tak nie je, keď otvoríte našu stránku sami vidíte, akú máte širokú ponuku malých, ale vďačných firemných predmetov. Na výber máte aj naozaj veľa praktických darčekov, ktoré využije takmer každý, ako napríklad hrnček, nákupná taška, dáždnik a mnoho iného. Ak nejakým predmetom doplníte ešte nejakú maličkosť, bude váš firemný darček úplne dokonalý. Môžete napríklad k šálke dodať nejaký voňavý čajík alebo med a podporiť tak miestneho včelára, alebo pre ženy to môže byť nejaká kozmetická taštička s nejakou voňavou penou do kúpeľa, alebo iným malým kozmetickým prípravkom.

nápad

Možností je veľa, je len na vás, ktoré veci vás oslovia. Samy poznáte akých klientov máte a čo by sa im mohlo hodiť, alebo páčiť. Firemné predmety, určite využijete aj počas celého roka, napríklad ako malé poďakovanie, či malú pozornosť, ktorá niekomu urobí radosť. A okrem toho je to výborný spôsob ako spraviť reklamu vašej firme. Na všetky predmety, ktoré u nás kúpite môžete mať natlačené vaše logo, alebo nápis vašej firmy, prípadne akýkoľvek iný nápis. Pozrite si celú našu širokú ponuku a rozmyslite si, čo by tieto Vianoce mohlo potešiť vašich zákazníkov či vašich zamestnancov. Ak si nie ste istý, radi vám pomôžeme s výberom vo www.promodarčeky.sk.