Predaj firmy

Zvažujete rozbehnutie vášho podnikania, ale neviete ako začať? Neviete sa zorientovať v pravidlách, ktoré sa týkajú začatia podnikania? Už sa vidíte pri výkone podnikateľských aktivít, ale neviete si poradiť s postupom, ktorý je potrebné dodržať? Obráťte sa na nás, vieme ako na to. Sme sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá ponúka pripravené spoločnosti na podnikanie, ktoré sú určené na predaj. Znie vám to výborne a hovoríte si, že presne toto ste chceli a cítite, že teraz vás už nič neodradí od vášho podnikateľského sna? V tom prípade nás kontaktujte a dozviete sa viac o celom postupe.

s nami je založenie spoločnosti jednoduché

Pracujeme v súlade s platnou legislatívou v našej krajine. Vy si vyberiete spoločnosť z našej databázy, ktorá vám vyhovuje a zodpovedá vašim preferenciám. Pred uzavretím kúpno-predajnej zmluvy budeme od vás potrebovať jednotlivé informácie o vás a o spoločnosti, ktorá sa už náležitými údajmi vyznačuje. Tieto údaje je možné zmeniť a prispôsobiť ich tak vlastným predstavám a požiadavkám. Vy pracujete z pohodlia domova, komunikujete s nami telefonicky, mailom. Dodáte nám úradne overené podpisy a z vašej strany je to všetko.

založte si spoločnosť a zarábajte

To znamená, že o nič sa nestaráte a už len čakáte na úspešné založenie spoločnosti. Deň zápisu do obchodného registra je deň, kedy sa spoločnosť stáva vašou a kedy môžete začať podnikať. U nás nájdete spoločnosti, ktoré nikdy nepodnikala ako aj spoločnosti, ktoré sa vyznačujú istými účtovnými záznamami, čiže históriou. V ponuke nájdete aj spoločnosti, ktoré sú registrované ako platcovia dane z pridanej hodnoty. Predaj sro platca dph sa vzťahuje na spoločnosti, ktoré majú priradené daňové identifikačné číslo. Z toho vyplývajú isté výhody, ktoré sa týkajú možných odpočtov zo základu dane o odpočítateľné položky. Splňte si aj vy váš sen o podnikaní a začnite novú etapu vášho života, kedy budete strojcami vlastného šťastia. S nami máte váš úspech na dosah.