Uvoľnenie tela aj duše

Túžite po relaxácii a oddychu nielen vášho celého tela, ale aj vašej utrápenej a preťaženej duše? Trápi vás ťažká situácia vo vašom živote a nemáte sa ako odviazať? Vyskúšajte senzuálnu tantra masáž, vďaka ktorej od nás odídete ako znovuzrodený človek s plnou dávkou novej a čistej energie. Vstúpiť do nášho masérskeho štúdia je ako vstúpiť cez šatníkové dvere do Narnie, ocitnete sa v úplne inom svete, kde na vás čaká len to najlepšie. Naše masérky a naši maséri sa postarajú o vaše telo a taktiež o vašu dušu. Všetky naše masážne programy zahŕňajú aj masáž intímnych častí tela, práve v tom je to kúzlo celkového uvoľnenia sa.

relax

Určite sa pýtate, čo to vlastne tantra je? Je to liečenie pochádzajúce z minulosti, ktoré využívali už naši starovekí predkovia na zrelaxovanie a niekedy aj na zvýšenie sexuálnej dravosti po vašom partnerovi. Práve to robíme aj my dnes pre vás. Ponúkame vám naše služby s cieľom úplného hĺbkového oddychu. V ponuke máte rôznorodý výber masáží, ako napr. Classic tantra, ktorá je pre začiatočníkov, ktorí svoje telo ešte tak dobre nepoznajú a chcú sa s ním viac zblížiť. Senzual tantra, ktorá ma výborné liečivé účinky pre mužov, alebo Tantra masáž pre ženy, ktorá, ako už vyplýva z názvu, je len pre ženy.

masáž

Zaujímavou ponukou je Couple tantra masáž, ktorá je určená pre páry. Napomáha zamilovaným párom sa lepšie spoznať, či už spoznávajú sami seba alebo jeden druhého. Oboznámenie sa s telom vášho milovaného je nerozdeliteľnou súčasťou každého sexuálneho vzťahu. My vám k tomu pomôžeme a napovieme vám ako svojho partnera dostať do úplného pokoja a vzrušenia. Tak neváhajte a navštívte nás v Bratislave v našom nádhernom, luxusnom a hlavne čistom prostredí s názvom Diamond tantra masáž Bratislava, a prežite čas plný relaxu, vzrušenia a duševného oddychu! Neváhajte a skúste všetko, čo sa vám bude páčiť.