Zábradlie na schody

Chystáte sa prerobiť vaše schodisko v dome či vo firme? Sklo je jedna z možností, ktoré môžete využiť. Sklenené zábradlie na schody sa stalo v súčasnosti akýmsi trendom schodiskového zábradlia. Možno by sa dalo povedať, že začína vytláčať aj klasické nerezové zábradlie, ktoré je schodisková klasika. No niet sa ani čomu diviť. Sklo určite vyzerá elegantnejšie a modernejšie. V priestore pôsobí sviežo a vzdušne a okrem toho otvára priestor. Ak napríklad máte malý priestor v okolí schodiska, alebo samotné schodisko je malé, sklenené zábradlie opticky krásne docieli zväčšenie priestoru.

schody

Mohli by sme povedať, že sa aj ľahšie udržiava ako klasické nerezové zábradlie, na ktorom po niekoľkých prejdení rukou zostávajú viditeľné škvrny. Vaše sklenené schodisko môžete taktiež skombinovať s iným materiálom. Perfektne napríklad vyzerá kombinácia s drevom, alebo dokonca aj kombinácia s nerezom. Na našej stránke môžete vidieť množstvo obrázkov a realizácii, ktoré sme pre vás pripravili, ako inšpiráciu pre sklenené zábradlie na schodisko. V galérii môžete vidieť čisto sklenené zábradlie ako aj kombináciu skla a iného materiálu. Na našej stránke môžete taktiež vidieť niekoľko typov sklenených zábradlí, ktoré slúži ako zábradlie a sklenené zábradlie kotvené úchytmi.

zábradlie

Neviete ak je v tom rozdiel? V LM Mont vám to radi vysvetlíme a priblížime všetky detaily. Postaráme sa, aby ste si pre váš priestor vybrali správne zábradlie, ktoré vám bude dobre slúžiť dlhé roky. Spravíme vám cenovú kalkuláciu niekoľkých typov a model, ktoré si môžete vybrať z našej širokej ponuky, alebo vám navrhneme ďalšiu možnú variantu. Stačí nás kontaktovať mailom alebo telefonicky a dohodnúť si konzultáciu, alebo prípravu cenovej ponuky. Na všetky dodatočné informácie, ktoré ste na našej stránke nenašli, sme tu pre vás.