Najkvalitnejší IBC kontajner

Spoločnosť Schoeller Allibert sa špecializuje na výrobu veľmi kvalitných produktov, ktoré slúžia na skladovanie a transport rôzneho tovaru. Výnimkou nie je ani tovar v kvapalnom skupenstve. Práve pre kvapaliny sú určené IBC kontajnery na predaj. Vyberať si môžete z naozaj veľkého množstva rôznych typov IBC kontajnerov, ktoré sa odlišujú nie len svojím objemom, ale aj ďalšími špecifickými prvkami. Odporúčame Vám napríklad IBC kontajner 5600200, ktorý má rozmery 1219 mm x 1118 mm x 1125 mm. Ide o model ComboFructus, ktorý sa vyznačuje svojou pevnosťou, odolnosťou voči poškodeniu a skladateľnosťou.

kvapalina

Je uspôsobený na to, aby manipulácia s ním bola jednoduchá. Navyše ho môžete využívať si s technológiu SmartLink. Aj napriek tomu, že ide o plastový výrobok, jeho dopad na životné prostredie je malý, a to z jednoduchého dôvodu. Vďaka jeho dlhej životnosti ho môžete opakovane využívať po dlhú dobu, a keď dôjde k jeho opotrebeniu, môžete ho dať plne zrecyklovať. Ak Vás možnosti IBC kontajnerov oslovili, mali by ste záujem využiť ich, no len na krátke obdobie, určite Vás osloví možnosť prenájmu IBC kontajnerov od spoločnosti Schoeller Allibert.

ekológia

Prenajať si môžete napríklad model kontajneru 5602301 – CE265 Hybrid. Aj tento IBC kontajner je skladací a môžete ho využiť aj v naozaj náročných podmienkach. Skladovať ho môžete pokojne aj vonku, nakoľko ide o extrémne odolný kontajner. Spoločnosť Schoeller Allibert vyrába toľko rôznych IBC kontajnerov, že medzi nimi nájdete určite taký, ktorý Vám bude maximálne vyhovovať. Ak si kúpite IBC kontajner od spoločnosti Schoeller Allibert, môžete si byť istí, že získate špičkový produkt s naozaj dlhou životnosťou. Počiatočná investícia sa Vám rýchlo vráti v podobe opakovaného použitia, jednoduchého skladovania aj prepravy kontajneru a bezpečného umiestnenia Vášho tovaru.