Skvelý rodinný relaxačný výlet.

Hľadáte spôsob ako si s rodinou oddýchnuť a načerpať veľa energie ? Wellness pobyty aj s vašimi deťmi nájdete len u nás. Wellness pobyty ktoré sa dajú u nás nájsť vám ponúkajú skvelý relax, oddych a super rodinný čas. Wellness pobyty ktoré nájdete sú vyrobené a navrhnuté tak, aby rodinám poskytli rodinný a zdravý spôsob, ako spoločne stráviť čas ako rodina, a zároveň podporili relaxáciu a oddýchnutie. Pobyty po celom Slovensku majú veľa vymožeností. Ponúkajú pre rodiny miesta ako sú vnútorné a vonkajšie bazény, detské ihriská, športové haly, masážne centrá atď.

Hodina jogy

Okrem ubytovania a miest ktoré môžete využiť, zahŕňajú wellness pobyty aj kúpeľné procedúry, wellness aktivity, športové aktivity pre rodičov aj deti. Môžete relaxovať pri masáži, saunovaní alebo sa zúčastniť na hodinách jogy, meditácie, alebo sa zúčastniť na fitness aktivitách pre celú rodinu. O stravu bude tiež postarané. Väčšina wellness pobytov poskytuje zdravú stravu plnú výživ na každom mieste, pretože na vašom zdraví záleží. Wellness pobyty sa taktiež dajú prispôsobiť vašim osobným a špecifickým potrebám a túžbam. Stačí si vybrať dĺžku pobytu v jednom z našich ubytovacích miest, typ ubytovania v podobe hotelu, rezortu, súkromnej chatky…

Masáž chrbta

Vybrať si aktivity ktoré chcete s rodinou podniknúť a vyskúšať a ste pripravený. Je jedno či hľadáte víkendový pobyt alebo predĺžený dlhší pobyt, wellness ubytovania sú ideálnym spôsobom ako môžete zabudnúť na každodenný stres, vypnúť svoje myšlienky, zregenerovať svoje telo a spojiť sa s rodinou. Na wellness pobytoch si môžu rodičia s deťmi užiť kvalitný a spoločný čas a zároveň si dopriať tú najlepšiu starostlivosť o seba. Pobyty sú navrhnuté tak, aby pomohli rodinám oddýchnuť si od každodennej rutiny a odísť s pocitom osvieženia a oddýchnutia. Tak prečo čakať ? Rezervujte si wellness pobyty s deťmi už dnes! Stačí si len vybrať typ ubytovania, dĺžku pobytu, procedúry a aktivity ktoré budete chcieť vykonať a zavolať alebo cez internetovú stránku objednať.