Tantra masáže pre mužov

Každodenné povinnosti, stres, únava či úzkosti… To všetko ma za následok, že sme stále vyčerpaní, bez nálady a podráždení. V dnešnej dobe sa tiež stále viac vyskytujú aj zdravotné problémy v čoraz mladšom veku. O svoje telo je potrebné starať sa zvonku aj zvnútra a dopriať mu pravidelne starostlivosť a relax. ň

Pre mužov je skvelou voľbou tantrická masáž pre muzov, ktorá dopraje relaxáciu nielen telu, ale aj mysli a duši. Tantra je senzuálna erotická masáž, ktorá v sebe kombinuje prvky spirituality i erotiky. Masérka je vždy pri masáži nahá a klienta masíruje pomocou svojich rúk či nahého tela.

masážny salón

Každá tantra masáž začína úvodným rituálom- relaxačným kúpeľom či sprchou a následným rozhovorom klienta a masérky, kedy sa nadviaže hlbšie spojenie a vzájomná dôvera. Počas samotnej masáže je telo uvoľnené, celý proces je veľmi príjemný a relaxačný. Masérky používajú voňavé masážne oleje a senzuálnu hudbu, ktorá pomáha navodiť príjemnú a pokojnú atmosféru, ktorá je pri tantre nevyhnutná. V závere celého procesu je klientovi dopriata záverečná sprcha a ponúknutá šálka bylinkového čaju. Práve tu je priestor na rozmýšľanie o svojich vnútorných pocitoch a meditáciu.

V ponuke Tantra Bratislava nájdete viacero druhov tantra masáží vhodných predovšetkým pre mužov. Počas rituálu sa masérka dotýka každej časti vášho nahého tela a nevynecháva ani intímne partie. Práve táto časť poriadne preverí vašu schopnosť udržať svoje pudy na uzde. Rozkoš celý zážitok ešte viac zintenzívňuje a vy zabudnete na všetky problémy a starosti každodenného života.

tantra masérka

Vyberte si zo širokej ponuky masáží, ktoré v salóne Bratislava Tantra ponúkajú. Masáž classic je vhodná pre začiatočníkov, ktorí skúsenosť s tantrou nemajú. Na začiatok je vhodná aj body tantra, pri ktorej masérka používa celé svoje telo. Na výber je napríklad aj párová masáž či variant so spoločnosťou masérky už priamo v sprche. Všetko je prispôsobené vašim individuálnym požiadavkám tak, aby ste si odniesli ten najpríjemnejší zážitok.

Kompletnú ponuku masáží a cenník nájdete na internetových stránkach.

Zarezervovať si svoj termín môžete prostredníctvom telefonátu, alebo aj praktického rezervačného systému, ktorý je takisto dostupný na webe. Neváhajte a zaistite si svoj termín ešte dnes. Myslite na seba a svoje zdravie a doprajte si relaxačná zážitok, ktorý bude pre vás jedinečný a nezabudnuteľný. Tantra je vhodná pre kužov všetkých vekových kategórií, ktorí už majú dosť klasických nudných masáží a chcú vyskúšať niečo nové a netradičné.